HĽADAJ

VICTORIA BECKHAM DOSTALA RÁD BRITSKÉHO IMPÉRIA. INŠPIRUJ SA JEJ OSOBITÝM ŠTÝLOMVICTORIA BECKHAM DOSTALA RÁD BRITSKÉHO IMPÉRIA. INŠPIRUJ SA JEJ OSOBITÝM ŠTÝLOM

Victoria sa v móde pohybuje už nejaký ten rôčik, presnejšie od septembra 2008. Od roku 2011 začala predávať pod značkou Victoria by Victoria Beckham aj kolekcie za dostupnú cenu. V tom istom roku získala titul Dizajnérska značka roka na British Fashion Awards. Dnes patrí medzi najúspešnejšie módne návrhárky nielen vo Veľkej Británii, ale aj vo svete.

To je dôvod, prečo jej 19. apríla udelil princ William v Buckinghamskom paláci Rád Britského Impéria.  Je to britské kráľovské ocenenie za prínos v oblasti umenia a vedy, charitatívnej a verejnoprospešnej práce a služby verejnosti. Odovzdávania sa zúčastnili okrem jej manžela Davida a detí aj jej rodičia. Victoria bola z ocenenia veľmi dojatá a prehlásila, že je veľmi hrdá na to, že je Britka. „Ak máš veľký sen a pracuješ naozaj tvrdo, tak môžeš dosiahnuť veľké veci“, boli jej prvé slová po prebratí ceny. Tiež ďakovala manželovi a rodičom za lásku a podporu, bez ktorej by svoj úspech nikdy nedosiahla.

Jej kolekcia na jar a leto 2017 sa nesie v duchu uvoľnenej siluety. Túto sezónu sa odklonila od svojich typických strihov obopínajúcich postavu a zameriava sa na svetlosť a vzdušnosť svojich modelov. Látky sú taktiež odľahčené a inšpirované morskou penou. Nájdeme v nej skladané lesklé sukne, blúzky a šaty s jemnou kvetinovou potlačou a prevládajú farby ako tyrkysová, ružová, šedá, tehlová a žltá.

Victoria mnoho zo svojich kúskov nosí aj v bežnom živote. Na odovzdávaní Rádu Bristkého Impéria mala oblečené tmavé šaty z tohtoročnej jesennej kolekcie. Jej veľmi obľúbeným kúskom je aj lesklá skladaná tyrkysová sukňa. Návrhárka obľubuje jednoduché a čisté línie a pánsky štýl. Väčšinu jej outfitov tvoria široké pánske nohavice kombinované s bielou blúzkou alebo oversize svetrami. Miluje čiernu farbu, ale ak chce svoj look oživiť, tak ju dopĺňa oranžovou, žltou, burgundy, vojenskou zelenou alebo modrou. Čo sa týka doplnkov, Victoria si na ne veľmi nepotrpí. Nosí maximálne hodinky alebo náramok, kvalitnú kabelku, slnečné okuliare a opasky.

Jej čistým, jednoduchým štýlom s pánskymi prvkami sa môžete inšpirovať aj vy. Zostavili sme pre vás niekoľko outfitov dostupných online. Pokojne stačia tri-štyri kúsky a aj vy môžete zažiariť ako Victoria.

18236157_10208724686545499_1107493266_o

Outfit 1: rolák (Kúpiť), nohavice (Kúpiť), topánky (Kúpiť), náramky (Kúpiť)

Outfit 2: košeľa (Kúpiť), opasok (Kúpiť), nohavice (Kúpiť), kabát (Kúpiť), okuliare (Kúpiť), náramok (Kúpiť), topánky (Kúpiť)

Outfit 3: košeľa (Kúpiť), sukňa (Kúpiť), topánky (Kúpiť)

18196144_10208724686785505_904738646_o

Outfit 4: kabátik (Kúpiť), sukňa (Kúpiť), čižmy (Kúpiť), kabelka (Kúpiť), opasok (Kúpiť), hodinky (Kúpiť)

Outfit 5: šaty (Kúpiť), topánky (Kúpiť), kabelka (Kúpiť)

Outfit 6: svetrík (Kúpiť), nohavice (Kúpiť), topánky (Kúpiť), okuliare (Kúpiť)

18209419_10208724687105513_769572555_o

Outfit 7: tričko (Kúpiť), nohavice (Kúpiť), hodinky (Kúpiť), topánky (Kúpiť)

Outfit 8: rolák (Kúpiť), nohavice (Kúpiť), okuliare (Kúpiť), tenisky (Kúpiť)

Outfit 9: blúzka (Kúpiť), sukňa (Kúpiť), podrsenka (Kúpiť), topánky (Kúpiť)

 

Thanks for coming shopping @kevin and @brooklynbeckham X #VBDoverSt VB

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Beckham (@victoriabeckham),

Happy Friday!! Getting ready for my shoot X Thank u @lisaeldridgemakeup @tinadidit X kisses X VB

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Beckham (@victoriabeckham),

So much fun tonight at Victoria Beckham Dover St London X Thank u @CathayPacific X Kisses from London! 🇬🇧💙 X VB

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Beckham (@victoriabeckham),

Late night visit and final touches… #VBHongKong opens tomorrow! x vb

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Beckham (@victoriabeckham),

Foto: archív značiek, Instagram/victoriabeckham

JanaPrečítaj si tiež