HĽADAJ

Karl Lagerfeld exkluzívne v ZOOTe!Karl Lagerfeld exkluzívne v ZOOTe!

Sen sa stal skutočnosťou. Na Slovensko prichádza Karl Lagerfeld!

Svetovo uznávaný umelec, talentovaný návrhár a kreatívny riaditeľ módneho gigantu Chanel sa slovenským zákazníkom predstaví vlastnou líniou šiat a doplnkov. Ponúkne nám ju v spolupráci s internetovým obchodom s oblečením Zoot.sk.

Vizionár, ktorého v tvorbe nasleduje celý svet, nás poteší jemne bláznivou kolekciou inšpirovanou jeho domácim maznáčikom, mačkou Choupette. “Nová kolekcia Karl Lagerfeld ponúka okrem kabeliek a peňaženiek tiež šaty, blúzky či topy a doplnky v podobe príveskov na kľúče, či kožené menovky. Je ľahko provokatívna a zároveň nositeľná”, hovorí riaditeľka nákupu Kamila Říhová.

Celú ponuku nájdeme v sekcii Zoot Premium, v ktorej sa objaví po boku značiek ako Tommy Hilfiger, Gant či Bugatti. Prémiová sekcia vznikla ako súčasť stratégie o udržaní kvality. Kamila Říhová vysvetľuje: “Snažíme sa našim zákazníkom ponúknuť čo najlepší nákupný zážitok a s tým súvisí aj rozširujúca sa nákupná ponuka. Zároveň je to pre nás cesta ako získať nových zákazníkov”.

Využite túto jedinečnú príležitosť a zadovážte si do svojho šatníka kúsok z nadčasovej kolekcie Karla Lagerfelda. Vybrali sme pre vás malú ukážku toho, čo vás čaká v eshope Zoot.sk.

Nečakajte príliš dlho. Kto skôr príde, ten skôr berie. 😉

karl

svetlé šaty (Karl Lagerfeld, 472,95 Eur), čierne šaty (Karl Lagerfeld, 196,95 Eur), čierna blúzka (Karl Lagerfeld, 272,95 Eur), ružová košeľa (Karl Lagerfled, 334,95 Eur), biele rifle (Karl Lagerfeld, 196,65 Eur), prívesok na kľúče mačka (Karl Lagerfeld, 47,95 Eur), menovka na batožinu (Karl Lagerfeld, 69,95 Eur), čierne tričko s krátkym rukávom (Karl Lagerfeld, 90,95 Eur), ružové tričko s krátkym rukávom (Karl Lagerfeld, 90,95 Eur) červená kabelka (Karl Lagerfeld, 341.95 Eur), čierna kabelka (Karl Lagerfeld, 341,95 Eur), listová kabelka (Karl Lagerfeld, 170,95 Eur)

Foto: zoot.skPrečítaj si tiež