HĽADAJ

DISASTER – STATEMENT KÚSKY, KTORÉ LEN TAK NEPREHLIADNETEDISASTER – STATEMENT KÚSKY, KTORÉ LEN TAK NEPREHLIADNETE

Za vznikom značky Disaster stoja návrhári a dizajnéri z Veľkej Británie, ktorých baví tvoriť neobyčajné a nepredvídateľné veci. Spoločne pracujú na poli lásky k móde, dizajnu a interiéru. Sú autormi rôznych dizajnérskych kabeliek, kozmetických taštičiek, peňaženiek, termosiek, zápisníkov, zrkadielok, ale aj bytových doplnkov. A čo je najlepšie, ich kúsky zoženiete už aj u nás na zoot.sk!

Značka Disaster design bola založená v roku 1989. Zo začiatku fungovala ako dovozca oblečenia a darčekových predmetov z Indonézie, neskôr z Číny. Časom začali tvorcovia pracovať viac kreatívne a špecializovať sa na eklektickú tvorbu produktov. Značka sa rozvíjala a vznikol dizajnérsky dom, v ktorom sa tvorí dodnes.

Každý rok prichádzajú s dvomi farebnými a nápaditými kolekciami. Medzi ich najznámejšie patria TheBeatles, Moomincharacters (s roztomilým rozprávkovým motívom) a JanConstantine. Ak potrebujete kabelku z nepravej kože alebo odchádzate na víkend na dovolenku a potrebujete perfektnú cestovnú tašku, ste na správnom mieste. Do štýlovej kabelky patria aj štýlové doplnky. Môžete si vybrať zo širokej škály peňaženiek na mince i na bankovky, či už v tvare poštovej obálky alebo s potlačou králika.

Kozmetiku zabalíte do taštičky v tvare mydla a nesmiete zabudnúť ani na zápisník, ktorý bude svedkom vašich zážitkov. Pitný režim sa určite lepšie dodržiava so štýlovými termoskami a pre párty nadšencov majú dokonca aj ploskačky. Nemáte odvahu si niečo také obliecť? Sú tu aj bytové doplnky. Dinosaurie lampičky, hrnčeky, dózy alebo vankúše.

Rozhodne  to nie je značka pre konzervatívcov. Ak však radi vybočujete z davu a zaujmete niečím originálnym, je to pre vás to pravé orechové.

17902107_10208591207248600_874874316_o(1)

kabelka sova (Kúpiť), kabelka Sidekick (Kúpiť),kabelka war (Kúpiť), zápisník lemon (Kúpiť), zápisník I love (Kúpiť), zápisník travel (Kúpiť), termoska plameniak (Kúpiť), termoska pink (Kúpiť), peňaženka list (Kúpiť), peňaženka absolute (Kúpiť), peňaženka zajac (Kúpiť), doplnok dinosaurus (Kúpiť), doplnok plameniaci (Kúpiť), doplnok vankúš (Kúpiť), doplnok dinosaurus (Kúpiť), ploskačka VB (Kúpiť), ploskačka pink (Kúpiť), taštička explore (Kúpiť), taštička soap (Kúpiť), taštička pink (Kúpiť)

Foto: zoot.sk

JanaPrečítaj si tiež