HĽADAJ

Versace S/S 2016: Women’s campaignVersace S/S 2016: Women’s campaign

Stará dobrá klasika v podaní Donatelly Versace. V najnovšej kampani majú opäť dominantné postavenie dlhovlasé blondínky a polonahí muži.

Fotenie, ktoré prebiehalo v kalifornských soľných baniach sa nezaobišlo bez špičkového tímu stylistov (Jacob Kjeldgaard), maskérov (vlasy – Jimmy Paul, makeup – Lucia Pireoni) a samozrejme uznávaného fotografa. Steven Klein, ktorý so značkou spolupracoval po prvýkrát sa postaral o dokonalý kontrast medzi výraznými outfitmi a bielym pozadím.

Reklama ako reklama

Boj o to, kto sa objaví v kampani jar/leto 2016 nakoniec vyhrali modelky, ktoré kolekciu predvádzali na fashion weeku v Miláne (Gigi Hadid, Natasha Poly, Raquel Zimmermann). Aj keď sa na fotografiách objavovali v rovnakom pomere, výrazný úspech zožala len jedna z nich. Gigi Hadid, ktorá momentálne zastáva post najvyťaženejšej modelky súčasnosti na seba strhla väčšiu pozornosť ako samotná reklama. Na internete nenájdete článok, ktorý by v nadpise nespomínal jej meno.

Collection

Kolekcia v sebe nesie kompletnú líniu ready-to-wear oblečenia pre mužov a ženy. Zvieracie motívy a symbol medúzy preto nájdete na mikinách, nohaviciach, šatách a doplnkoch. Tešiť sa však môžete aj z oblečenia inšpirovaného 90tými rokmi. Kompletnú ponuku nájdete na ich domovskej stránke.

 

Foto: Instagram/versace_officialPrečítaj si tiež