HĽADAJ

SREET STYLE INSPIRATION: Marzia BisogninSREET STYLE INSPIRATION: Marzia Bisognin

Módna talianska ikona Marzia Bisognin je dokonalým stelesnením krásy a elegancie.Svojím úprimným úsmevom a mimoriadnym pôvabom si dokázala získať fanúšikov po celom svete.

Kariéru odštartovala  v roku 2012, založením YouTube kanálu s názvom Cutiepiemarzia. Z jej záľuby sa stála práca. Vo svojich videách ponúka rady z oblasti módnych trendov. Vytvára vlasové a make-up tutoriály, DIY videá, v ktorých sa zameriava na výrobu šperkov, doplnkov a chutných  receptov na koláče a domácu zmrzlinu. Ďalšia kategória, ktorú  nájdeme na jej vlogu sa nazýva „Hello world“. Sledovateľom ponúka videá zo svojich dobrodružných  výletov. Doteraz navštívila New York, Tokio, Barcelonu, San Francisco a veľa ďalších zaujímavých miest. Momentálne má viac ako 7 miliónov odberateľov.

Svoj kariérny úspech znásobila, keď si v roku 2016 založila vlastný blog s názvom marziaslife.com. Pre Marziu slúži blog ako on-line denník spomienok, z ktorého sa dozvieme ešte viac z jej osobného života.  Podobne ako na YouTube aj tu nájdeme kategórie z módy, cestovania, krásy a rôzne tipy na vynikajúce recepty. Sledovať ju môžete na Instagrame, kde má viac ako 5 miliónov followerov a na Twitteri pod menom CutiePieMarzia.

Prostredníctvom vlogovania sa jej podarilo rozbehnúť prácu fashion dizajnérky. V roku 2016 navrhla „Daisy“ topánky. Je to nadčasový a dizajnérsky kúsok, vo farbách ružovo-bielej. Celkový look topánok ozvláštnila zlatými klincami a výrezmi na bokoch. Jej vlastnú fashion kolekciu nájdeme na stránke shopcutiepiemarzia.com.

Už  na prvý pohľad v každom z  nás vzbudzuje jemnú ženu, čo sa odzrkadľuje na jej módnom štýle.Typické sú pre ňu pastelové farby, najčastejšie ružová. Preferuje on-line nakupovanie a jej tri najobľúbenejšie stránky sú Asos.com, NastyGal.com a AsianIcandy.com. Z kamenných obchodov, v ktorých najčastejšie nakupuje, je módna spoločnosť Zara.

Inšpirujúca Marzia Bisognin momentálne žije v anglickom meste Brightone so svojím priateľom Felixom.

foto-clanok

rifle (Kúpiť), mikina (Kúpiť),nášivky (Kúpiť),náhrdelník (Kúpiť), hodinky (Kúpiť), sukňa (Kúpiť), svetrík (Kúpiť), koženka (Kúpiť), baretka (Kúpiť), batoh (Kúpiť), tenisky Gant (Kúpiť), tenisky Converse (Kúpiť)

Just uploaded a hair video! 💇‍♀️

Príspevok, ktorý zdieľa Marzia Bisognin (@itsmarziapie),

Aaah!! I’m back on Instagram, I’m so happy. 🐸 (for people that are confused I couldn’t log in for a couple of days).

Príspevok, ktorý zdieľa Marzia Bisognin (@itsmarziapie),

Still enjoying the mist. 👻

Príspevok, ktorý zdieľa Marzia Bisognin (@itsmarziapie),

First sunny and somewhat warm day in a long time. Me is happy. ✌🏻

Príspevok, ktorý zdieľa Marzia Bisognin (@itsmarziapie),

A clue for tomorrow’s video. ✒️

Príspevok, ktorý zdieľa Marzia Bisognin (@itsmarziapie),

By the countryside. 🐑

Príspevok, ktorý zdieľa Marzia Bisognin (@itsmarziapie),

Foto: archív značiek, Instagram/itsmarziapie
TímeaPrečítaj si tiež