HĽADAJ

Hippie Look štyrikrát inakHippie Look štyrikrát inak

L´Oréal Paris prináša novinky zo sveta krásy a zároveň aj tipy pre beauty looky, ktorými sa môžete inšpirovať. Jednotlivé typy líčenia sú plné slnečných lúčov, zlatých odtieňov a trendy detailov. Makeup Designer Paris vytvoril štyri looky, ktoré vás určite zaujmú svojou kreativitou. Či už idete do školy, do práce alebo na party, s hippie make-upom budete vyzerať úžasne!

Hippie Chic

Look, ktorý sa dokonale hodí na toto festivalové obdobie! Buďte chic & trendy vždy a všade. Základom Hippie Chic looku je výrazný pohľad, ktorý dosiahnete riasenkou Miss Hippie. S precíznym aplikátorom Super Liner Perfect Slim vytvoríte dokonale rovnú hornú linku, ktorú vám bude závidíte každá žena. Netreba zabudnúť ani na obočie, ktoré najlepšie vytvarujete s krémovo-púdrovou ceruzkou Brow Artist Maker. Pre prirodzené zjednotie tónu pleti použite make-up True Match. Ten vašu pleť príjemne rozžiari. Čerešničkou na torte je  balzam Sexy Balms v odtieni 103.

Picture1  image (1)

Rock Hippie

Rock Hippie look je jedinečný vďaka výraznému dymovému líčeniu, ktoré vás premení v rockovú hviezdu. Použite Superliner Blackbuster a naneste linku pri korienkoch rias hore aj dole. Grafickú linku na horné viečko následne naneste v takom množstve, aké budete považovať za vhodné. Objem rias zabezpečí opäť skvelá riasenka Miss Hippie. Pery zvýraznite rúžom Sexy Balms v odtieni 203 a Rock Hippie look je hotový.

Picture2

Prečítajte si tiež: FASHIONABLE – VLASY AKO MÓDNY DOPLNOK

Nude Hippie

V jednoduchosti je krása a práve toto líčenie je toho dôkazom. Nude Hippie je pre ženy, ktoré preferujú prirodzené líčenie. Základom je  výraznejšie obočie a jemný look. Ceruzka Brow Artist Maker vám vytvaruje dokonalé obočie a kabuki štetec z druhej strany zase zaistí hippie roztrapatený vzhľad. Mega objem vykúzlite pomocou Miss Hippie riasenky. Nedokonalosti pleti zakryte jemnou vrstvou BB krému, ktorý pleť rozjasní a zjednotí. Lícenka Blush Sculpt v odtieni 101 dodá vašim líčkam farbu, čím ich ľahko oživí. Na záver stačí naniesť balzam Sexy Balms v nude odtieni 106.

Picture3 image

Romantic Hippie

Nebojte sa experimentovať s výraznejšou kozmetikou. Použite očnú linku Le Khol, ktorú silnejšou líniou naneste smerom ku spánkom. Do vnútorných kútikov je najvhodnejšie použiť linku So Couture. Zmyselné a hydratované pery zabezpečí odtieň 202 Sexy balms. S lookom Romantic Hippie budete sexy za každých okolností!

Picture4

Zdroj: Lorpress, Foto: Lorpress

Spracovala GretaPrečítaj si tiež