HĽADAJ

Dajte šancu teniskám!Dajte šancu teniskám!

Ani vás už nebavia tradičné kombinácie šiat alebo sukní v spojení s vysokými lodičkami? Ak chcete svoj outfit obohatiť o štýlový streetstylový kúsok, odporúčame zvoliť pohodlné tenisky, ktoré spadajú do kategórie “must-have” pre túto letnú sezónu.

Umením je nájsť také tenisky, s ktorými budete vyzerať naozaj dokonalo. Preto zabudnite na lacné, zničené botasky. S nimi by sa váš outfit stal úplnou katastrofou. V súčasnom fashion priemysle je dostupných niekoľko skvelých kúskov. Vhodným príkladom je značka Converse. S jej obuvou vykúzlite zakaždým jednoduchý a prirodzený vzhľad. Ak preferujete farebnosť, značka New Balance alebo potláčané tenisky od Adidas Originals budú pre vás tou správnou voľbou.

Dôležité pri tejto kombinácií je tiež dĺžka, farba a materiál sukne. S midi sukňami sa dobre kombinujú košele, blúzky či klasické tričká. Naopak, ak máte radšej niečo odvážnejšie, zvoľte dlhú, puzdrovú sukňu s vyšším pásom a skráteným topom. Prinášame vám niekoľko typov, ako si správne vyskladať letný outfit na rôzne príležitosti.

Inšpirujte sa a nakupujte. Všetko dostupné online.

sukne tenisky

Krátky top (Mango, 12,99 Eur), sukňa (Dorothy Perkins, 19,95 Eur), tenisky (Converse, 59,90 Eur), okuliare (Ray Ban, 134,90 Eur), rúž (L’oréal, 9,10 Eur), lak na nechty (Dermacol, 1,30 Eur), bomberka (Mango, 35,99 Eur), modrá sukňa (Vero Moda, 21,95 Eur), tenisky (Adidas Originals, 89,95 Eur), lesk na pery (L’oréal, 6,38 Eur), lak na nechty (L’oréal, 3,40 Eur), okuliare (Mango, 25,99 Eur), hnedá sukňa (Dorothy Perkins, 19,95 Eur), sivé tričko (Only, 12,95 Eur), rúž (L’oréal, 7,60 Eur), lak na nechty (L’oréal, 3,25 Eur), okuliare (Ray Ban, 99,90 Eur), tenisky (New Balance, 80,75 Eur)

Ako nosiť toto trendy spojenie vám ukážu aj známe svetové blogerky:

Julie Sarinana

 

Sporty chic in Unravel sweatshirt, SEA skirt and YSL sneakers from @fwrd #lookfwrd 💙

A photo posted by JULIE SARIÑANA (@sincerelyjules) on

Sara Donaldson

Blue + navy + sneakers 👌🏼

A photo posted by SARA DONALDSON (@harperandharley) on

Pernille Teisbeak

🐭

A photo posted by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) on

Foto: archív značiek, Instagram/sincerelyjules,harperandharley, pernilleteisbeak

TímeaPrečítaj si tiež