HĽADAJ

Tommy Hilfiger S/S 2016: Wish You Were HereTommy Hilfiger S/S 2016: Wish You Were Here

Aktuálna kampaň na nadchádzajúcu letnú sezónu sa vám zapáči viac ako by ste čakali. Fotografie plné smiechu a zábavy totiž odkazujú na leto, ktoré tak netrpezlivo vyčkávame.

Hlavnou hviezdou nie je nik iný, ako múza samotného dizajnéra, Behati Prinsloo (manželka Adama Levina). 26 ročná modelka sa pred kamerami svetoznámej značky ocitla už po tretíkrát. Tento raz po boku piatich kolegov (Miles McMillan, Marlon Teixeira, Nathan Owens, Jordan Barrett a Darius Trabalza Haynes), s ktorými spoločne zapózovala uznávanému fotografovi Craigovi McDeanovi.

Vysnívaná dovolenka

Ako si predstavujete vysnívanú dovolenku vy? Tommy Hilfiger nám svoju predviedol práve v tejto kampani. Piesok vo vlasoch, bezstarostné chvíle, vzrušujúce zážitky, burácajúce vlny,… Svojim fanúšikom dokonca prezradil aj jeho obľúbenú destináciu, Karibik.

Make waves. #TommySpring16 #WishYouWereHere

A photo posted by Tommy Hilfiger (@tommyhilfiger) on

Go ahead.. Get carried away with the ever-gorgeous @behatiprinsloo and the #TommySpring16 island crew. #WishYouWereHere

A photo posted by Tommy Hilfiger (@tommyhilfiger) on


Kolekcia – háčkované detaily

Tohtoročné leto si užijeme v hravých a žiarivých farbách. Pripraviť sa môžete na dúhové jednodielne plavky, voľné šaty, čiapky, farebné náramky… všetko s háčkovanými detailmi. Pre tie konzervatívnejšie z nás, si značka pripravila kolekciu mini šiat a cullotes nohavíc vo svetlomodrej farbe. Obe kolekcie dokonale zvýraznia nefalšovanú letnú pohodu.

The time has come for you to meet us in Mustique. #WishYouWereHere #TommySpring16 @behatiprinsloo

A photo posted by Tommy Hilfiger (@tommyhilfiger) on

Foto: Instagram/tommyhilfiger

Video: Youtube/Tommy HilfigerPrečítaj si tiež