HĽADAJ

MOSCHINO S/S 2016: CARWASH COLLECTIONMOSCHINO S/S 2016: CARWASH COLLECTION

Jeremy Scott opäť šokuje. Tentoraz kampaňou inšpirovanou umývačkou áut.

Po kolekciách, v ktorých predviedol ružový svet Barbie či čistiace prostriedky… by nás jeho aktuálne výstrelky nemali tak prekvapovať. Oblečenie, ktoré sa hodí viac na prehliadkové móla ako do ulíc si aj napriek tomu nájde cestu do šatníkov súčasných žien. Prečo? Lebo byť iná je fajn!

Dopravný kužeľ na hlavu a môžete vyraziť

Predstavte si klasické oblečenie 50tých rokov. Kokteilové šaty, kostýmy, puzdrové sukne doplnené o XXL tričká a čižmy nad kolená. Všetko však v tom najabsurdnejšom prevedení, vo farbách dopravných značiek, výstražných kužeľov a v materiáloch pripomínajúcich špongie, lepiace pásky či dokonca reflexné pásiky.

Doplnky stoja rovnako za to. Túžite po náhrdelníku v tvare náradia alebo kabelke, ktorá vám pripomenie vašu obľúbenú detskú rozprávku Powerpuff Girls? Teraz ju môžete mať v troch prevedeniach.

ONE WEEK TO GO TIL THE POWER PUFF GIRLS X MOSCHINO COLLECTION HITS THE STORES ! HERES THE BUTTERCUP BAG !

A photo posted by Jeremy Scott (@itsjeremyscott) on

Campaign

Modelky Joan Smalls, Fei Fei Sun, Lexi Boling a Maartje Verhoef sa na dynamických záberoch podarilo zachytiť uznávanému fotografovi Stevenovi Meiselovi, ktorý sa podobným spôsobom podpísal pod predchádzajúce Moschino kampane (Moschino Toy, Moschino F/W 2014, Moschino Fresh). K dosiahnutiu žiadaného výsledku bola k spolupráci prizvaná francúzska legenda, stylistka Carlyne Cerf de Dudzeele.

Foto: Instagram/itsjeremyscottPrečítaj si tiež