HĽADAJ

Louis Vuitton 2016: Twist campaignLouis Vuitton 2016: Twist campaign

Louis Vuitton uvádza najnovšiu kolekciu kabeliek!

Twist Handbag predstavuje inováciu spojenú s tradíciou módneho domu. Revolučne uzatváranie otočením iniciálok LV sa značka rozhodla skombinovať s klasickým podlhovastým tvarom. Prepracovaný design v sebe skrýva jedno tajomstvo. Twist kabelka je oveľa väčšia, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Návrhári sa sústredili na jej vnútornú priestrannosť. Výsledkom je šikovná malá-veľká Vuittonka, vhodná ako na party, tak aj do práce.

Zaujímava vás ponuka?

Na výber máme niekoľko farebných variácií, ktorým konkuruje aj designovo prepracovanejšia verzia. Pôvodný tvar Twist Handbag je oživený o dva roztomilé vrkôčiky a spojenie rôzne spracovaných kožených materiálov. Ak vám táto novinka padla do oka, môžete si ju objednať online. Jej cena sa pohybuje od 2580 Eur. Viac info nájdete tu.

Campaign

Ako to už býva, každá poriadna vychytávka má aj poriadnu reklamu. Výnimkou preto nie je ani tento kúsok. Kampaň pozostávajúca zo série fotografií a krátkeho videa sa nesie v štýle 60-tých rokov. Producenti a designeri sa twist ideou nechali inšpirovať aj pri výbere piesne (Hank Ballard – The Twist) a celkových outfitov. Tvárou kampane je oscarová herečka a ambasádorka značky, Alicia Vikander, ktorú môžete poznať z filmov Ex Machina, Dánske dievča a Dokonalý šéf.

#LouisVuitton #LVTwist

A photo posted by Louis Vuitton Official (@louisvuitton) on

#LouisVuitton #LVTwist

A photo posted by Louis Vuitton Official (@louisvuitton) on

 

Foto: Instagram/louisvuitton

Video: Youtube/Louis VuittonPrečítaj si tiež