HĽADAJ

Longchamp S/S 2016: Paris foreverLongchamp S/S 2016: Paris forever

Francúzska módna značka zverejnila svoju najnovšiu kampaň pre jar/leto 2016, v ktorej oslavuje príchod jari v uliciach Paríža. Zábery zachytávajú mladú Parížanku prechádzajúcu sa chodbami Palais Royal s úsmevom na tvári a s najnovšou kolekciou kožených kabeliek od Longchamp.

Do pätice všetko dobré

Tvárou kampane je britská It girl, Alexa Chung, ktorá so značkou spolupracuje už po piatykrát. Fotenie, o ktoré sa postaral umelec Peter Lindbergh je pochopiteľne doplnené o krátke video, ktoré odkrýva všetko to, čo sa vydareným fotografiám nepodarilo. Na rozdiel od predchádzajúceho filmu (F/W 2015), ktorý sa odohrával v multikultúrnom Miami, si v tom najnovšom užijete skutočné európske dedičstvo.

Collection

Nosným kúskom kolekcie je kabelka s názvom Pénélope, ktorú si môžete všimnúť aj na hlavných záberoch. Červený skvost je pravdaže ponúkaný v rôznych farebných prevedeniach (modrá, béžová, čierna).

Aj v tomto prípade sa vedenie rozhodlo spropagovať kolekciu ready-to-wear oblečenia, ktoré má modelka na seba počas celého nakrúcania. Ak vám padol do oka béžový trench coat alebo žlté šaty, nájdete ich online na longchamp.com.

Foto: Instagram/longchamp

Video: Youtube/LongchampPrečítaj si tiež