HĽADAJ

Street Style Inspiration: Tanja GacicStreet Style Inspiration: Tanja Gacic

Zakladateľkou fashion blogu s názvom myempiricallife.com je talentovaná Tanja Gacic. Blog vytvorila pre svoju vášeň k fotografovaniu, kde najprv pridávala fotky jedál, hudby a exotických krajín, ktoré navštívila. V roku 2012 ju oslovil Australian Vogue, čím sa začala jej profesionálna kariéra blogerky na stránke vogue.com.au. Odvtedy spolupracovala so svetovými značkami Louis Vuitton, Alexander McQueen, Tiffany&Co, Swarovski, Victoria+Woods, Pink Lou Lou, Tommy Hilfiger, Thomas Saboo, Clinique, Wella, Rebecca Valance a Cartier.

Dôkazom toho, že Tanja je kreatívna sú jej každodenné outifty, ktoré sú skvelou inšpiráciou. Ak by si mala vybrať tri najdôležitejšie veci, ktoré by nemali chýbať v jej šatníku, tak sú to určite lodičky, kašmírový sveter a džínsy. Neriadi sa tým, čo je trendy počas sezóny, ale skôr vsadí na to, čo vystihuje jej osobnosť. Za svoj najväčší úspech považuje svoju dcéru Coco. Napriek tomu, že je pracovne vyťažená, vždy si vyhradí čas pre svoju rodinu, ktorá je pre ňu najdôležitejšia.

titulka2-Refdsfsdfscovered-Recovered 08.29.03

body (Kúpiť), kabelka (Kúpiť), nohavice svetlé (Kúpiť), sako (Kúpiť), tričko (Kúpiť), klobúk (Kúpiť), nohavice tmavé (Kúpiť), sandálky (Kúpiť), sukňa (Kúpiť), tričko (Kúpiť)

Heya Sydney! It's good to be back 🌞✨😍

A photo posted by Tanja Gacic (@myempiricallife) on

#TGIF @ #bondibeach today 🌾🌊😋

A photo posted by Tanja Gacic (@myempiricallife) on

Overall weekends 🔷 @frame_denim jeans @banjoandmatilda sweater @coach bag @aquazzura shoes

A photo posted by Tanja Gacic (@myempiricallife) on

Day 3 @ #mbfwa in@equipment_fr shirt, @frame_denim jeans, vintage @gucci platforms @coach bag & @rayban sunglasses 🍂🍂

A photo posted by Tanja Gacic (@myempiricallife) on

Tímea

Foto: Instagram/myempiricallife, archív značiekPrečítaj si tiež