HĽADAJ

Street Style Inspiration rozhovor: Eliška HudcováStreet Style Inspiration rozhovor: Eliška Hudcová

Milujete blogy, ktoré vám dokážu ponúknuť viac ako len módnu inšpiráciu? Time To Fit si vás rozhodne získa. Okrem dokonalého štýlu jeho autorky sa môžete tešiť na zaujímavé príspevky z cestovania, zdravého stravovania a fitnes cvikov. Prinášame vám rozhovor s Eliškou Hudcovou, 23 ročnou českou blogerkou, ktorá si svojim talentom dokázala podmaniť čitateľov na celom svete!

Ako si sa dostala k blogovaniu? Čo ťa na ňom najviac baví?

Vždy ma bavilo fotenie a preto som si asi pred 4 rokmi založila fotografickú stránku, kde som prezentovala svoje fotky z rôznych kútov sveta. Móda ma tiež bavila od malička, a tak ma po nejakej dobe napadlo spojiť tieto dva koníčky do jedného a založiť si vlastný blog o móde a cestovaní. Potom som začala pracovať ako osobná trénerka, tak som pridala aj kategóriu fitness, pomocou ktorej som chcela predávať svoje znalosti všetkým ostatným. Baví ma na tom to, že sa ľuďom môj blog páči a je im skutočnou inšpiráciou.

Na tvojom blogu vidíme kopec inšpirujúcich outfitov, fitness cvikov a fotografie z viacerých kútov sveta. Ak by si sa musela rozhodnúť len pre jednu vášeň (móda, fitnes, fotografovanie), ktorá by u teba vyhrala?

Určite by vyhralo cestovanie a neváhala by som ani na sekundu. Keby som mohla, tak nerobím nič iné, len cestujem po celom svete. :)

Aké témy majú na blogu najväčší úspech? Snažíš sa udržiavať so svojimi čitateľmi kontakt?

To nedokážem posúdiť. Myslím, že každého zaujíma niečo iné, takže by som povedala, že všetky tri kategórie sú rovnako obľúbené. Keby som to mala hodnotiť podľa počtu komentárov a emailov, ktoré mi od čitateľov chodia, tak najskôr cestovanie. Čitatelia sa ma veľa pýtajú na veci ohľadne mojich ciest, takže poctivo odpisujem každému z nich. :)

Kto ťa v obliekaní najviac inšpiruje? Máš svoju obľúbenú módnu ikonu?

Módnu ikonu priamo nemám a obliekam sa teda skôr podľa nálady a podľa toho, aka farba mi na Instagrame práve prevažuje (hahaha :D) . Keď už je naozaj núdza a mám pocit, že nemám čo na seba, tak navštívim Lookbook.nu, kde mám pár obľúbencov. Čo sa ale blogov týka, sledujem niekoľko švédskych blogeriek, ktoré sú v blogovaní podľa môjho názoru úplne neprekonateľné.

Nedá sa nevšimnúť tvoja zbierka tenisiek. Je úžasná. :) Stali sa tieto topánky tvojou slabosťou?

Áno, naozaj mojím obľúbeným kúskom v šatníku sú topánky. A vzhľadom k tomu, že stále niekam behám (často aj doslova :D), podpätky sú pre mňa úplne nepredstaviteľnou variantou. V balerínkach ma bolia nohy a otvorené topánky nemám rada, pretože mi vadí, keď mi niekto pozerá na prsty ( je to taká zvláštna úchylka hahaha ). Takže ostávajú práve tie tenisky. :)

Aký fashion trend ťa momentálne baví? 

V poslednej dobe som si zamilovala kombináciu sukne a tenisiek. Dobre sa cítim aj v oversized oblečení, ktoré je neuveriteľne pohodlné. Niekedy dokonca ukradnem priateľovi tričko. Celkom ma bavia aj culottes nohavice, ktoré sú príjemnou zmenou od klasických úzkych riflí.

Čo si myslíš o módnom vkuse Češiek a Sloveniek?

Myslím, že na tom nie sú najhoršie, ale stále sa majú čo učiť. Podľa mňa sú zbytočne konzervatívne a na extravaganciu sa pozerajú cez prsty, čo ma trochu mrzí.

Kde sa vidíš tak o 5 rokov? Chcela by si svoju budúcnosť ukotviť v módnom priemysle?

Stále sa nemôžem rozhodnúť, kde presne by som sa chcela za pár rokov vidieť, ale stopercentne to bude v jednom z témat môjho blogu, takže buď šport, cestovanie alebo práve móda. :) Alebo všetko! Som veľmi hyperaktívny človek, takže by ma nebavilo robiť jednu vec.

Na Instagrame ťa nasleduje vyše 13 tisíc followerov. Predstavovala si si vo svojich začiatkoch takéto množstvo fanúšikov?

O tom sa mi ani nesnívalo! Som veľmi rada, že sa ľuďom môj blog i Instagram páči a veľmi si vážim ich podpory.

Čo by si v obliekaní poradila našim čitateľkám?

Aby boli samy sebou a nenosili nič, v čom sa necítia dobre. A tiež, aby sa nebáli odviazať a vyskúšať nové trendy! :)

 

0S6B1906 IMG_0617 IMG_1240 IMG_1302 IMG_3591 IMG_9073 LK2A5910IMG_0923 IMG_2534 IMG_2770 IMG_3109 IMG_4199

Foto: archív Elišky HudcovejPrečítaj si tiež