HĽADAJ

Vyskúšali sme pre vás novinky v líčení od L’oréal ParisVyskúšali sme pre vás novinky v líčení od L’oréal Paris
Infallible Sculpt by L’oréal Paris

Kontúrovaciu paletku značky L’oréal Paris si zamilujete! Makeup pozostávajúci z dvoch basic odtieňov vám na tvári vytvorí look ako od profesionálneho maskéra. Potrebujete zakryť plnší nos, alebo zvýrazniť lícne kosti? Pomocou stručného návodu, ktorý je súčasťou balenia, sa vám to podarí za pár minút. Súčasťou tohto manuálu je aj podrobný návod k líčeniu rôznych typov tváre. Vďaka krémovo zamatovej textúre odtiene jednoducho splynú s pokožkou a nádherne ju rozjasnia. Pri aplikácii môžete povoliť uzdu fantázie a farby navzájom mixovať, ako to robieva aj Cheryl Fernandez-Versini.

Master Precise Curvy by Maybelline

Ďalší kúsok, ktorý si získal našu pozornosť je očná linka Master Precise Curvy. Vytvorte si podmanivý pohľad inšpirovaný modelkou Gigi Hadid. Linka, ktorá na prvý pohľad pripomína fixku z detského peračníka je dokonalým spoločníkom každej Party girl. Jej jedinečnosť sa ukrýva práve v nezvyčajnom balení a tvare aplikátora. Správnym sklonom pri nanášaní docielite bohatú linku à la 60’roky alebo jemnú kontúru rias pre znásobenie objemu.

Súťažte s nami! Nenechajte si ujsť príležitosť vyhrať kozmetickú taštičku značky L’oréal Paris. Stačí, ak budete sledovať náš Facebook, kde sa v pravý čas dozviete všetky potrebné informácie.

Foto: maybelline.com, loreal-paris.co.uk

Video: Youtube/Maybellinenewyork, L’Oréal Paris UK & IrelandPrečítaj si tiež