HĽADAJ

Vyskúšali sme pre vás Fructis Grow StrongVyskúšali sme pre vás Fructis Grow Strong

Značka Garnier Fructis na trh uviedla nový posilňujúci rad pre slabé a zničené vlasy. Zloženie neobsahuje silikón ani paraben, vďaka čomu je jeho vplyv na vlasy niekoľkokrát účinnejší oproti bežným prostriedkom. Či už zvolíte šampón a kondicionér pre každodenné ošetrenie alebo masku pre hĺbkovú starostlivosť, zmenu určite pocítite.

Šampón & Kondicionér

imageimage-1

Vlasy sú odolnejšie a zdravšie už od prvého použitia! Ich výrazne zlepšenie majú na starosti aktívne výťažky z ovocia a prítomnosť ceramidov, ktoré sa starajú o redukciu vypadávania a zlepšenie kvality samotného vlákna. V kombinácii s kondicionérom sa Fructis Grow Strong stane vašou novou závislosťou. Po ich použití budú vaše vlasy vyživené od končekov, ľahké a čo je hlavné, bez najmenšej známky zaťaženia.

Sérum

image-3

Ak vám robí vypadávanie zlomených vlasov zo života peklo, vyskúšajte bezoplachovú starostlivosť, ktorá zaručuje +1000 vlasov za 90 dní pri pravidelnom používaní. 😉

Maska
image-2

Maska Grow Strong predstavuje pomyselnú čerešničku na záver tejto uzdravujúcej kúry. Jej jemné zloženie vlasy krásne obalí, čím je ich rozčesávanie ľahšie a rýchlejšie. Bez zaťaženia pomáha vlasom získať objem a silu už po prvej aplikácii.

Túžite okúsiť silu Grow Strong na vlastných vlasoch? Stačí, ak nás budete nasledovať na FB a zapojíte sa do súťaže, ktorá sa na ňom čoskoro objaví. Držíme palce!

Foto: LorpressPrečítaj si tiež