HĽADAJ

Nina Ricci L’Extase: Osloboď svoje fantázieNina Ricci L’Extase: Osloboď svoje fantázie

Každá vôňa Nina Ricci je oslavou ženskosti. Vôňa L´Extase je akousi treťou kapitolou medzi parfumami tejto značky. Prvými dvoma sú L’Air du Temps a Nina. L’Air du Temps je už klasikou vo svete parfumov a zároveň bestsellerom značky. Príznačná je svojou vyváženosťou medzi korenistými a kvetinovými tónmi. Nina, vytvorená roku 2006 sa môže pýšiť svojou ovocnosťou v podobe citrusových plodov spojených s jemnými kvetinovými vôňami.

L´Extase

Vôňa L´Extase je prvým počinom francúzskeho parfuméra Francisa Kurkdjiana pre značku Nina Ricci. Ten predtým spolupracoval so svetoznámymi značkami ako Burberry, Dior, Guerlain alebo Versace. Parfum bol na trh uvedený roku 2015 a je inšpirovaná najtajnejšími ženskými erotickými fantáziami a túžbami. Spája v sebe dva silné akordy, ktoré sa navzájom doplňujú a spoločne rezonujú. Na jednej strane vôňa pozostáva z jemných lístkov ruže a ružového korenia, zatiaľ čo druhá strana je viac zmyselnejšia a teplejšia, tvorená benzoinom a cédrovým drevom. Vôňu uzatvárajú jemné tóny pižma a ambry.

Kampaň

Tvárou kampane pre L´Extase sa stala modelka a herečka Laetitia Casta, ktorá má zosobňovať eleganciu a zmyselnosť francúzskeho domu Nina Ricci. Na oficiálnej stránke si okrem krátkeho filmu, pri ktorom je možné zvoliť vlastný koniec, nájdete aj interaktívne video, making of filmu a  mimoriadne vydarené fotografie od Dusana Reljina.

Túžite podľahnúť extáze aj vy? Objednajte si ju hneď!

Foto: Instagram/ninaricci

Video: Youtube/NINA RICCIPrečítaj si tiež