HĽADAJ

HAILEY BALDWIN & TAYLOR HILL, NAJNOVŠIE AMBASÁDORKY ZNAČKY L’ORÉAL PROFESSIONNELHAILEY BALDWIN & TAYLOR HILL, NAJNOVŠIE AMBASÁDORKY ZNAČKY L’ORÉAL PROFESSIONNEL

L’Oréal Professionnel prichádza s novými tvárami pre rok 2017 – Hailey Baldwin & Taylor Hill.

Hailey Baldwin je dcéra herca Stephena Baldwina, no na rozdiel od otca a slávneho strýka Aleca Baldwina si slávu užíva na módnej scéne. Jej tvár figurovala na mnohých titulkách celosvetovo známych časopisov ako Love, Tatler, L’Officiel či Marie Claire. Táto americká módna ikona proste vie ako zapôsobiť. Vo svojom súkromí jej spoločnosť robia priatelia ako Kendall a Kylie Jenner. Aj vďaka tomu si postupne získava pozornosť čoraz viac fanúšikov. Jej instagramový profil sleduje vyše 8 miliónov followerov.

Hailey je skvelou voľbou pre jarnú kolekciu farieb L’Oréal Professionnel. Dvanásť úžasných odtieňov rady INOA, ktoré prezentuje, boli navrhnuté v spolupráci s návrhárkou Vanessou Bruno.

image.php

Mladučká americká modelka Taylor Hill je rovnako kráľovnou sociálnych sietí a jej popularita stále stúpa. Niet sa čomu čudovať, už ako 20-ročná pracuje pre známe módne značky ako H&M, Forever 21, Victoria´s Secret, Elie Saab, Giorgio Armani a Dolce & Gabbana. Taylor si je vedomá toho, že vlasy sú dôležitou súčasťou jej kariéry, a preto sa o ne musí aj dôkladne starať.

imkage.php

Marion Brunet z L’Oréal Professionnel hodnotí spoluprácu s dievčatami mimoriadne kladne: „Stelesňujú novú generáciu žien, ktoré sú závislé na móde a ktoré vyjadrujú svoju osobnosť prostredníctvom stylingu a farby vlasov.“

Zdroj: Lorpress.cz

Foto: Lorpress.cz

Spracovala GretaPrečítaj si tiež